درباه ما

شرکت گل تاش سپاهان در سال ۱۳۸۶ به صورت رسمی بسته بندی چای ایرانی و خارجی را با بهره گیری از منابع انسانی متعهد ، دستگاههای اتوماتیک پیشرفته و با در نظر گرفتن الزامات استاندارد ملی و الزامات قانونی سازمانهای دولتی و استاندارهای بین المللی HACCP, ISI 9001:2008 و ISO22000:2005 در راستای بهبود مستمر فرایندها، جلب رضایت مشتری ، رعایت مسایل بهداشتی و تضمین ایمنی مواد غذایی شروع کرده است ، لازم به ذکر است شرکت فوق از سال ۱۳۳۸ تحت نام موسسه چای ادیب به صورت سنتی با کارنامه ای درخشان مشغول به بسته بندی چای بوده است.
فروشگاه اینترنتی بسته بندی گل تاش سپاهان، به لطف پروردگار با برندهای چای ادیب، چای گل تاش و چای شرافت، در سال ۱۳۹۶راه اندازی شد. آنچه ما را به راه اندازی این سامانه تشویق نمود، از یک سو، علاقه و پیشینه فعالیت چند نسل از خانواده در تولید چای و از سوی دیگر تلاش جهت شناسایی بهتر و عرضه آسان تر محصول تولیدی است. همچنین از آنجا که چای ایرانی در طول سالیان گذشته مورد بی مهری فراوان قرار گرفته است، انگیزه ی ما برای طی کردن این مسیر دو چندان گشت.
امید است این مجموعه قدم کوچکی در جهت عرضه بدون واسطه و با کیفیت چای ایرانی برداشته و سهم خود را در شناساندن محصولی سالم و بدون هیچ گونه افزودنی مصنوعی به تمام ایرانیان و علاقه مندان در سراسر جهان ایفا کند. این تلاشی است در ارائه راهکاری برای استفاده از چای ایرانی در منزل ایرانی و  استفاده از دسترنج ایرانی.
این مجموعه با بهره مندی از کارخانه چایسازی و دفتر فروش واقع اصفهان، تلاش دارد با اعتمادسازی برای مصرف کنندگان، محصولی ایرانی را در شان هموطنان عزیز عرضه دارد.
در این راستا از تمامی مصرف کنندگان و خریداران  محترم تقاضا داریم ما را از نظرات و پیشنهادات سازنده خود بهره مند سازند.